Hlavne ZDRAVO! 


Počuli ste už o kódexe kvality? Ozajstné jedlo vám predstavuje vlastný materiál o kvalite potravín v sieti Sklizeno. Ako jediný obchodník s potravinami v Českej republike (spolu s naším zastúpením na Slovensku) sme pre vás pripravili kódex, ktorý jasne deklaruje, ktoré potraviny sa v našich obchodoch predávať môžu a ktoré nie.
Ako dobre viete, našou prednosťou je to, že máme radi naozaj „poctivé" jedlo. Pod týmto pojmom si predstavujeme jedlo, ktoré je vytvorené zo skvelých surovín, ktoré sú spracovávané s úctou k ich kvalite, a pri ktorých výrobe je cieľom dostať z nich to najlepšie. Dlhoročné skúsenosti nás stále presviedčajú, že takýto produkt výrobca dosiahne používaním najmä tradičných postupov – preto takýmto jedlám u nás dávame prednosť.

Naopak, snažíme sa vyhýbať zbytočnej chémii. Produkty, pri ktorých nie je jasné odkiaľ presne pochádzajú v našich regáloch budete hľadať zbytočne. Snažíme sa vypisovať pre vás informácie o alergénoch a uvádzame, či je daná potravina vhodná pre rôzne typy diét. Chceme mať istotu, že na svoj stôl dostanete len to, čo naozaj chcete.

Kvalitné jedlo neznamená drahé jedlo. Robíme všetko preto, aby bolo kvalitné, čerstvé a zdravé jedlo dostupné čo najširšej vrstve ľudí. Snažíme sa mať v našej predajni potraviny s férovými cenami, ktoré zodpovedajú ich kvalite, pôvodu a ľudskej práci, ktorá im bola venovaná. Naše heslo znie: Každý človek má právo na kvalitné jedlo.

Ak vás zaujíma, ktoré látky sú vo výrobkoch predávaných v Sklizno zakázané, nech sa páči, sú to tieto:
Geneticky modifikované suroviny
Priemyselne spracovávané sladidlá
Škodlivé „éčka"

Kompletný zoznam zakázaných látok nájdete TU.

Kompletný zoznam povolených látok si prečítajte TU.

V Kódexe kvality toho ale nájdete oveľa viac. Popisujem tu každú oblasť nášho sortimentu a podmienky, za ktorých je možné vyrábať potraviny, ktoré k nám majú dvere otvorené.

Presvedčte sa sami!

 

Chcete byť medzi nami? Staňte sa franšízantom