Letný horúci pes - hot dog

"Párky sú výborná voľba na letnú večeru. Zvoľte len kvalitné párky, teľacie, debrecínske, alebo králičie. Záleží aj na pečive. Nemalo by byť ťažké tmavé a chuťovo výrazné, vhodné je jemné sójové, celozrnné. Pečivo len nakrojte, oblohu vložte aj do vnútra, aj na párok. Mám pre vás tri typy na dobrý hot dog.
Sýty stredomorský, ľahký taliansky, a zvláštny orientálny s príchuťou čilli a orieškov.
Z uvedeného množstava pripravíte z každého druhu večeru pre dvoch. Kvalitné párky sú však zárukou úspechu aj pre Americkú klasiku: anglická horčica, sterilizovaná kapusta, nakladaná uhorka, dobrý kečup." BruJa

Príprava

1

STREDOMORSKÉ HOT-DOGY Baby špenát sparte a vymiešajte so syrom Fetta. Pridajte posekané čierne olivy a štvrtené rajčinky, olej, a štipku soli. Rajčiny sa postarajú o šťavu a syr pôjde pekne vymiešať. Aby to chrumkalo, pridávam pred plnením zopár čerstvých lístkov baby špenátu.

2

CLASSICAMENTE ITALIANO Zbavte paradajky šupiek. Ja ich nakrojím a vhodím do vriacej vody, po minúte vyberiem a ľahko ošúpem. Nakrájate na kocky, posoľte a nechajte v sitku stiecť. Pridajte posekanú bazalku a pretlačený cesnak a veľa, veľa čerstvo mletého korenia. Pečivo plňte až tesne pred podávaním, ozdobte bazalkou.

3

ORIENT Všetky prísady pomiešajte a ochutnajte, možno budete chcieť pridať harisa pastu, alebo soľ. Ako zeleninovú vložku do hot dogu pridávam plátky mladej cukety a jarnej cibuľky. Ak máte čas, opražte na sucho hrsť mandľových lupienkov a na tanieri „poprášte“ pred podávaním.

nízka náročnosť 2 Rychlovky DIY - vyrob si sám

Obchody Sklizeno

Sklizeno Rudná u Prahy

Masarykova 1008
252 19 Rudná u Prahy
Email: rudna@sklizeno.cz

Detail obchodu >

Sklizeno na Dejvické - Praha

Dejvická 26
Praha 6, 160 00
Tel.: 234 697 548
Email: dejvicka@sklizeno.cz

Detail obchodu >

Sklizeno Karlín - Praha

Sokolovská 192/79
Praha 8-Karlín, 180 00
Email: karlin@sklizeno.cz

Detail obchodu >

Ďalšie recepty z kategórie

Rychlovky

Uhorkovo Jablková Limonáda Kokos & Carob