Kokos & Carob

Ak mám poldeň pre seba, vyberám si ako ho strávim. Je to môj skutočný čas, ktorý nepožičiavam, ani nevraciam. Vyberám si spoločnosť, vyberám si miesto. Myslím, že už si viem vybrať. Chcem mať svoj výber slobodný. Lebo slobodní ľudia ľúbia, tí ostatní vyjednávajú. Takže moja voľba je 21km beh v lese. Niekedy je menej viac.

Príprava

1

Všetky suché surovinu spolu rozmixujte. Potom pridajte kokosový olej a med. Tvarujte guľky a obaľujte v kokose. Pred podávaním nechajte v chlade stuhnúť aspoň po dobu 2 hodín. DOBRÚ CHUŤ!

2

TIP: Nepotrebujete vysokorýchlostný mixér, aby ste dosiahli želaný výsledok. Nemusíte pridávať med, ak chcete obmedziť sacharidy na minimum, potom odporúčam doplniť tekutú zložku ďalšou lyžicou kokosu. Oriešky môžete zvoliť podľa vlastnej preferencie, alebo aktuálnych zásob. Kešu sú „maslové“, jemné a chuťovo nevýrazné. Skúste pridať mletý mak, alebo škoricu. Nemusíte tvarovať guľky, natlačte masu z mixéra do štvorcovej formy tak, aby bola výška hmoty cca 1cm. Po stuhnutí krájate na kocky, vyzerá ešte lepšie.

20 minút a 2 h tuhnutia nízka náročnosť Rychlovky DIY - vyrob si sám

Obchody Sklizeno

Sklizeno Líšeň - Brno

LCOS, Masarova 2407/7
Brno, Lišeň 628 00
Tel.: 734 752 350
Email: lisen@sklizeno.cz

Detail obchodu >

Sklizeno Rudná u Prahy

Masarykova 1008
252 19 Rudná u Prahy
Email: rudna@sklizeno.cz

Detail obchodu >

Sklizeno Campus - Brno

OC Campus Square
Netroufalky 770
Brno Bohunice, 625 00
Tel.: 727 970 878
Email: campus@sklizeno.cz

Detail obchodu >