Mušty a sirupy

Náš región je bohatý na produkciu ovocia, ktoré môže byť spracované do mnohých podôb. Čerstvá vylisovaná šťava je najlepšia v sezóne, ale pasterizované mušty bez pridaného cukru alebo konzervantov si môžete dopriať po celý rok. Pre naše deti sú rozhodne zdravšie, ako priemyselne vyrábané pasterizované malinovky. Prírodné sirupy ponúkame v mnohých variantoch, vrátane bylinných, ktoré majú liečivé účinky na vaše zdravie.

Niektorí naši dodávatelia muštov a sirupov sú:

  • Vitalita - rodinné podnikanie založené na ekologickom poľnohospodárstve. Z úrody zo svojich ovocných sadov vyrábajú niekoľko druhov 100% BIO ovocných štiav s dreňou – z jabĺk, broskýň a sliviek.
  • Víno Matyšák - máloktorá značka na Slovensku sa môže pochváliť takým dynamickým a progresívnym rozvojom, ako rodinné vinárstvo Petra Matyšáka. V našej ponuke nájdete ich výborné a krásne zabalené hroznové šťavy.
  • PD Tvrdošovce - poľnohospodárske družstvo pestuje jedinečný rakytník a vyrába z neho 100% šťavu v BIO kvalite, ako aj 100% olej z rakytníka, sypaný a porciovaný čaj, sirup a med s rakytníkom. Všetky produkty vyrába z vlastných zdrojov, takže za kvalitou výrobkov si plne stojí.
  • Mountberry - spoločnosť sa zaoberá pestovaním brusníc, čučoriedok, rakytníka, arónie, zemolezu a iných bobuľovitých druhov ovocia v malebnej časti Hornej Oravy. Vypestované bobuľoviny ďalej sami spracovávajú na produkty zdravej výživy bez používania chemických konzervantov, umelých sladidiel a umelých farbív.
  • Lovelyfood
  • Votabo

Fotogaléria